Prijs voor groene daken plan Rembrandtkwartier

Gisteren tijdens de dag van het bewonersinitiatief heeft de duurzaamheidscommissie van het Rembrandtkwartier 4.000 euro gekregen om haar plan te realiseren voor groene daken in het Rembrandtkwartier Het plan van de duurzaamheidscommissie houdt in dat we schuren en andere kleine daken van geinteresseerde buurtbewoners van groen voorzien (sedum, plantjes). Hiervoor gaan we op zoek naar aantal leveranciers / experts en de partij die in onze ogen het beste advies en de beste prijs/waarde verhouding heeft krijgt de opdracht om de groene daken te realiseren. Geinteresseerde buurtbewoners kunnen zich melden bij Richard Kooge rkooge@gmail.com

  • Thea Verkerk

    Ik zou wel zo’n groen dakje willen op mijn bijkeuken. Hoe moet ik dat aanpakken, of liever wie kan dat aanpakken want ik kan dat soort dingen niet meer..

Could not authenticate you.