Infoavond Groene Daken

16 mei 2018 – 20:00 uur

De Vrijheidskerk – Protestantse Gemeente Alkmaar Sectie Zuid

Hobbemalaan 2a, 1816GD Alkmaar

Voor groene denkers & doeners!

Het bestuur informeert jullie deze avond over de mogelijkheden en kosten van Groene daken.

We starten met de ALV en dan presentatie Groene Daken.

Een groen dak heeft vele voordelen. De begroeiing isoleert en houdt 50% van het regenwater vast en geeft het langzaam af. Daardoor zorgt het voor een prettiger klimaat op hete dagen. De planten vangen stof uit de lucht, nemen CO2 op en geven zuurstof af. Een groen dak zorgt voor meer planten en dieren in de stad. De begroeiing zorgt voor een langere levensduur van het dak. En in een versteende stad is het belangrijk dat er meer groen is; het groen draagt bij aan de gezondheid.

 

 

Could not authenticate you.