Buurtfeest Rembrandtkwartier op zaterdag 2 september!

Beste buurtgenoten,

Op zaterdag 2 september a.s. zal  het jaarlijkse buurtfeest van het Rembrandtkwartier plaatsvinden! Er is wederom een prachtig programma opgesteld. Jong en oud zullen vermaakt worden met unieke spelen, uitdagende activiteiten en fijne ‘proeverijen’. Uiteraard kunt u later op de avond uw danstalenten weer tonen 😉

Nieuwsgierig geworden?

Lees snel de bijlage, klik op de link naar het inschrijfformulier (digitaal) en meld u direct aan. Uitprinten en invullen mag ook, lever het dan in in gesloten enveloppe met contact geld bij Bergerweg 83.

Kosten
Zoals elk jaar vragen we een klein bedrag voor de BBQ (luxe assortiment): 9,50 euro voor volwassenen, 4,50 euro voor kinderen (t/m 12 jaar). Na aanmelding verschijnt het rekeningnummer alwaar de kosten naar over kunnen worden gemaakt.

Drankjes kunnen aan de bar via PIN worden afgerekend.

Rembrandt Draait Door 2017