Bewonersinitiatief wint: Uitbreiding van speelveld met speelmogelijkheden!

In oktober is er een enquête uitgestuurd aangaande de speelmogelijkheden op het speelveld op de hoek van der Helststraat – Rembrandtstraat. De reacties op de enquête gaven voor een groot deel weer dat er behoefte is aan uitbreiding van het huidige speelveld met speelmogelijkheden voor kinderen in de leeftijd van 3-7 jaar.
Dit is vervolgens als idee ingebracht voor de wedstrijd ‘Dag van het bewonersinitiatief’.
Zaterdag 3 november werd in het gemeentehuis van Alkmaar bekend gemaakt welke ideeën gewonnen hadden. Er waren 29 inzendingen vanuit de gehele gemeente Alkmaar en ons idee is als 1 van de 10 winnaars uit de bus gekomen! De prijs is een cheque van €4.000 voor het realiseren van het idee.
De buurtvereniging vult dit bedrag met een bijdrage aan en samen met Stadswerk zal het huidige speelveld uitgebreid worden, zoveel mogelijk naar de wensen zoals die uit de enquête zijn gekomen.
We zijn trots en blij dat we de buurt hiermee nog leuker kunnen maken!

Namens Eileen van Sikkelerus & Inge Nieuweboer

Could not authenticate you.